ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Τα μαθήματα αρχίζουν και θα γίνονται καθημερινά στην αίθουσα ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ, στο πάρκο ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ (πρώην ΤΥΠΕΤ).Λειτουργούν τμήματα ανηλίκων & ενηλίκων.
Περιμένουμε τις συμμετοχές σας!
Πολιτιστικός & Αθλητικός Οργανισμός Δ. Βριλησσίων
Κλειστό Γυμναστήριο : Ολυμπιονικών & Σπ. Λούη (τέρμα Κισσάβου)
Τηλ. Επικοινωνίας. : 2108101510, 2108101511
E.Mail : Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Site : www.vrilissia-arts-sports.gr
![](/images/events/2022/382712650_6923045134394421_4811067309953485625_n.jpg)
![](/images/events/2022/382724069_6923045201061081_2511640768687714825_n.jpg)
![](/images/events/2022/382712650_6923045134394421_4811067309953485625_n.jpg)
![](/images/events/2022/382724069_6923045201061081_2511640768687714825_n.jpg)
![](/images/382724069_6923045201061081_2511640768687714825_n.jpg)